Kategorie

eRaty Santander

wilson-viper-50-estrada-50-oraz-subwoofer-sub-8-już-dostępne

wilson-viper-50-estrada-50-oraz-subwoofer-sub-8-już-dostępne

Dokładnie rok po wprowadzeniu do dystrybucji przez Horn Distribution produktów nowej, własnej marki Wilson i jej pierwszych głośników, które cieszą się uznaniem zarówno klientów jak i recenzentów, wprowadza nowe zestawy głośników do kina domowego: Viper 5.0 oraz Estrada 5.0, a także kompaktowy subwoofer SUB-8.

Wilson jest marką powstałą jako rezultat wieloletniego doświadczenia w międzynarodowej dystrybucji sprzętu audio-video najwyższej jakości i zapotrzebowania rynku na głośniki dostosowane do współpracy z komponentami kina domowego i zestawów stereo hi-fi, zapewniających bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Nowe zestawy głośników kina domowego 5.0

Wilson Viper 5.0

VIPER 5.0 to efektywny zestaw głośników kina domowego, który sprawi, że filmy odtwarzane w zaciszu salonu nabiorą zdecydowanej dynamiki podkreślając walory ulubionych filmów. Głośniki marki skonstruowano w oparciu o sprawdzone technologie dbając o dobór jak najlepszej jakości materiałów i atrakcyjną stylistykę, pasującą do wszystkich wnętrz. W swojej klasie głośniki cechuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny, nie nadwyrężający domowego budżetu miłośników kina w domu.

Do wykończenia kolumn głośnikowych Wilson Viper 5.0 wykorzystano okleiny winylowe z charakterystycznymi, delikatnymi przetłoczeniami imitującymi strukturę drewna. Zestaw jest dostępny w kolorze czarnym z kontrastującym srebrnym frontem imitującym swoim kolorem i wykończeniem powierzchnię aluminium, co dodaje głośnikom ciekawego, nieco industrialnego charakteru. Odpowiednio dobrane membrany głośników w odcieniu tytanowym o satynowym wykończeniu oraz frontowa płytka głośnika wysokotonowego z naniesionym logotypem marki Wilson i opisem technologii dodają głośnikom charakteru. Materiałowy klasyczny grill w czarnym kolorze pozwala zakryć front głośników na całej ich długości nadając głośnikom klasyczną formę, nie narzucając swojej stylistyki najbliższemu otoczeniu.

W konstrukcji kolumn zastosowano wysokiej klasy komponenty, m.in. typ obudowy Bass Reflex – z portem basowym umieszczonym na tylnej ściance. Kolumny wyposażono w pojedyncze terminale głośnikowe, co przekłada się na lepszą jakość połączeń a w efekcie jakość słyszanego dźwięku.

W skład zestawu wchodzą 2 kolumny podłogowe, 2 głośniki podstawkowe oraz głośnik centralny. Dźwięk został profesjonalnie dostrojony w celu uzyskania wysokiej jakości, czystego i mocnego dźwięku przestrzennego, niezbędnego przy tworzeniu kina domowego. Zestawy głośnikowe dostępne są w czarnym wykończeniu o strukturze drewna.

Wilson Estrada 5.0

Zestaw kina domowego ESTRADA 5.0 to atrakcyjne cenowo rozwiązanie głośnikowe, które zda egzamin ze współpracy z szeroką gamą dostępnych na rynku, popularnych amplitunerów AV. Zapewnia czysty i mocny dźwięk i zaspokoi potrzeby nawet bardziej wymagającego użytkownika. Przy konstrukcji poszczególnych kolumn głośnikowych dołożono starań, by ich elementy składowe dobrać z wysokiej jakości materiałów.

Obudowy kolumn głośnikowych cechuje wyeksponowany rysunek struktury drewna na wysokiej jakości okleinach, które wyglądem dobrze komponują się we współczesnych pomieszczeniach.

Przetworniki nisko-średniotonowe stylistycznie odznaczają się na przednim panelu kolumn dzięki srebrnym obwódkom wokół membran, które również są srebrne nadając wizualnie całości konstrukcji dynamiki i nowoczesnej elegancji.

Subwoofer Wilson SUB-8

SUB-8 to kompaktowy i dobrze brzmiący subwoofer w eleganckim stylu Wilson. Z 8-calowym (210 mm) przetwornikiem niskotonowym, solidną obudową i wbudowanym wzmacniaczem Klasy A/B o mocy 65 W zapewnia dobre wsparcie niskich częstotliwości zarówno we współpracy z systemami dźwięku przestrzennego kina domowego, jak i stereofonicznych systemów głośnikowych.

Solidny przetwornik 8" zbudowany został wyłącznie z materiałów najwyższej jakości i specjalnie zaprojektowany i precyzyjnie skonstruowany, aby dopasować do siebie idealnie obudowę i wzmacniacz dla zapewnienia najwyższej wydajność przy wszystkich poziomach głośności.

Konstrukcja obudowy z MDF zapewnia doskonałej jakości dźwięk niskich częstotliwości bez zniekształceń - nie ma niepożądanych rezonansów lub wibracji z obudowy, a doskonały tunelowy system Bass reflex zapewnia maksymalny efekt basów.

Wilson SUB-8 może być podłączony do wszystkich wzmacniaczy stereofonicznych i amplitunerów AV i można łatwo dostosować go do potrzeb systemu dźwięku przestrzennego lub stereofonicznego.

SUB-8 jest dostępny w czarnym wykończeniu o strukturze drewna.

Dane techniczne:

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code