Kategorie

eRaty Santander

   

     Dla domu      0 Komentarze   Wyświetlenia (90)
MagniFi MAX SR zaprojektowany jest z myślą o wprowadzeniu dźwięku 5.1 surround do każdego kina domowego, MagniFi MAX SR oferuje opatentowaną przez Polk Audio cyfrową technologię surround Stereo Dimensional Array (SDA®), zapewniającą masywną scenę dźwiękową, niesamowitą jakość brzmienia oraz realistyczny dźwięk przestrzenny bez względu na to, w którym miejscu pokoju odsłuchowego się znajdujesz. Ponadto, możliwe jest podłączenie MagniFi MAX SR do

   

     Dla domu      0 Komentarze   Wyświetlenia (185)
Dokładnie rok po wprowadzeniu do dystrybucji przez Horn Distribution produktów nowej, własnej marki Wilson i jej pierwszych głośników, które cieszą się uznaniem zarówno klientów jak i recenzentów, wprowadza nowe zestawy głośników do kina domowego: Viper 5.0 oraz Estrada 5.0, a także kompaktowy subwoofer SUB-8.

   

     Dla domu      0 Komentarze   Wyświetlenia (208)
Przed nadchodzącym sezonem grzewczym większość właścicieli domów i mieszkań, które ogrzewane są we własnym zakresie, zastanawia się, w jaki sposób mogą zoptymalizować ten jeden z największych wydatków...

   

     Amplitunery kina domowego      0 Komentarze   Wyświetlenia (297)
Dostając do przetestowania kolumny kompletnie nowej, nieznanej szerzej marki, powinienem skakać z radości, że to akurat ja mogę posłuchać i ocenić coś świeżego na rynku.

   

     Amplitunery kina domowego      0 Komentarze   Wyświetlenia (270)
Denon, jeden z wiodących na świecie producentów najwyższej jakości urządzeń służących domowej rozrywce, podnosi poprzeczkę w kategorii przystępnych cenowo rozwiązań, dzięki swojemu nowemu amplitunerowi AV – AVR-X540BT, łączącemu doskonałą wydajność kina domowego z wygodnym interfejsem Bluetooth do streamingu i kontrolowania muzyki.
Showing 1 to 5 of 9 (1 Pages)