Kategorie

Zobacz nasze Aukcje   

     Amplitunery kina domowego      0 Komentarze   Wyświetlenia (69)
Dostając do przetestowania kolumny kompletnie nowej, nieznanej szerzej marki, powinienem skakać z radości, że to akurat ja mogę posłuchać i ocenić coś świeżego na rynku.

   

     Amplitunery kina domowego      0 Komentarze   Wyświetlenia (59)
Denon, jeden z wiodących na świecie producentów najwyższej jakości urządzeń służących domowej rozrywce, podnosi poprzeczkę w kategorii przystępnych cenowo rozwiązań, dzięki swojemu nowemu amplitunerowi AV – AVR-X540BT, łączącemu doskonałą wydajność kina domowego z wygodnym interfejsem Bluetooth do streamingu i kontrolowania muzyki.

   

     Amplitunery kina domowego      0 Komentarze   Wyświetlenia (51)
Denon, jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości produktów domowej rozrywki, bazując na sukcesie swoich poprzednich amplitunerów sieciowych zapowiedział właśnie przybycie nowego członka tej rodziny, model 5-tej generacji: AVR-X3400H. Jest to najbardziej zaawansowany, 7.2-kanałowy amplituner AV w tegorocznej gamie Denona.

   

     Amplitunery kina domowego      0 Komentarze   Wyświetlenia (50)
Chcesz zapewnić odpowiednie I zdrowe warunki w otoczeniu Twojej rodziny? Netatmo Healthy Home Coach pokaże Ci jak tego dokonać.

   

     Amplitunery kina domowego      0 Komentarze   Wyświetlenia (45)
Denon, jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości produktów domowej rozrywki, od dawna wyznacza standardy tworząc kompletne (kompaktowe bądź rozbudowane) systemy muzyczne.
Showing 1 to 5 of 6 (1 Pages)