Kategorie

eRaty Santander

Lista produktów producenta: LIVALL

Utworzenie Shenzhen Qianhai LIVALL IoT Technology Co., Ltd, zostało zainspirowane przez wypadek w trakcie jazdy rowerem.

Utworzenie Shenzhen Qianhai LIVALL IoT Technology Co., Ltd, zostało zainspirowane przez wypadek w trakcie jazdy rowerem. Współzałożyciel i CTO LIVALL, Yong (Ken) Liu, spadł z roweru i złamał rękę. Wypadek ten spowodował, że Yong rozpoznał przy tej okazji zapotrzebowanie na inteligentny kask, który połączy bezpieczeństwo z funkcjonalnościami technologicznymi. Współzałożyciel i CEO LIVALL, Bo (Brian) Zheng podzielił te same przemyślenia i panowie postanowili założyć LIVALL Company, by wcielić pomysł inteligentnego kasku w życie.


LIVALL to nie tylko nazwa marki produktu, ale także duch zespołu firmy, która chce angażować się wspólnie, by stworzyć coś innowacyjnego i użytecznego jednocześnie, a także sprawić, że ludzie będą mogli żyć lepiej razem. Stąd nazwa firmy – LIV i ALL - LIVALL.


Wspólna pasja łączy wszystkich w Shenzhen Qianhai LIVALL IOT Technology Co., Ltd. Członkowie zespołu są nie tylko ekspertami w swojej dziedzinie i pasjonatami swojej pracy, są też wszyscy fanami i miłośnikami sportów rowerowych.


Skupiając się na tworzeniu i eksploatacji inteligentnego sprzętu rowerowego dążą do stworzenia bezpieczniejszych i jeszcze bardziej przyjemnych wrażeń z jazdy, dla Was i dla nas samych.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.